O nás

Firma Old Bakery působí na českém trhu od roku 2006 a navazuje na činnost OSVČ, která se datuje od roku 2000. Od té doby jsme úspěšně realizovaly mnoho projektů, a to jak vlastních, tak subdodavatelsky. Našim zákazníkům můžeme poskytnout komplexní zajištění staveb, záruční lhůty v dohodnuté délce a speciální servis dle dohody. Kvalitu našich služeb zajišťují pravidelná školení u našich dodavatelů a výrobců stavebních materiálů a s tím souvisí i zvyšování naší odbornosti. Velmi přísně dodržujeme technologické postupy a využíváme dosavadní zkušenosti. Používáme jen kvalitní vybavení a kvalitní značkové materiály. Naši zákazníci v nás nachází spolehlivého partnera. Zásluhu na tom má kvalita naší práce, plnění požadavků zákazníků a dodržování dohodnutých termínů našich služeb. Našim cílem je maximálně spokojený zákazník a precizní profesionálně odvedená práce.

Našim zákazníkům nabízíme stavební a zámečnické práce.

Mezi nabídku stavebních prací patří mimo jiné novostavby a rekonstrukce objektů a to jak dílčí práce, tak i komplexní dodávky na klíč.. Okrasné zdivo z kamene či režných cihel případně smíšené. Zednické, obkladačské, sádrokartonářské, kamenické a tesařské práce. Pokládání zámkové dlažby. Půdní vestavby. Zateplování budov. Malování. Návrhy a realizace interiérů.

Mezi nabídku zámečnických prací patří mimo jiné konstrukční a designové prvky staveb a interiérů.
Výroba plotů, bran a zábradlí. Vnitřní a venkovní schodiště. Zakázkové zámečnictví dle požadavku zákazníka. Výrobky a svařování ocelí, nerezu, litiny a hliníku.

Máte li jakoukoli představu, neváhejte nás kontaktovat...